ArchiKod – Czesław Bielecki

Kotbury zaprojektował i złożył do druku monumentalną analizę współczesnej architektury. O tej książce tak pisze Marcin Wicha:

„Nie dajcie się zwieść: to nie jest nobliwy esej, autobiografia intelektualna ani picture book. W tej książce Czesław Bielecki rozprawia się z nowoczesną architekturą. I nie, nie wypomina jej błędów i słabości. Przeciwnie, bierze na cel mocne punkty przeciwnika: szczere intencje i wybitne realizacje. Potem rozbiera je cegła po cegle. Szuka lepszego organicznego porządku, naturalnej hierarchii, zaginionego ArchiKodu.
W wielu miejscach wolałbym, żeby autor się mylił. Ale jak na złość, nawet tam potrafi być przekonujący.”


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35